Menu
Your Cart

Блог RSS Feed

19 лист. Рекламна агенція «Євробізнес Україна» — спонсор події до 15-річчя журналу «Фокус»
0 13
Світло софітів, авторитетні та успішні люди і, звичайно ж, брендовані сувеніри, які завжди супроводжують подібні заходи. Ділимося з вами досвідом спонсорства масштабної події та розповідаємо як це бул..
19 лист. Персоналізація текстилю: як зробити одяг унікальним, а бренд впізнаваним
0 2
Чи можна назвати трендом те, що існує з часів середньовіччя?Від монархів до міленіалів, від примітивної ручної вишивки королівських ініціалів до сучасного автоматизованого різноманіття технологій брен..
19 лист. Сувеніри soft touch: «тактильний» контакт якого варто уникати
0 7
Перше враження часто буває оманливим, згодні? І речі, які на перший погляд здаються надійними та презентабельними, з часом проявляють себе зовсім з іншої сторони. Всі ви, певно, знайомі з таким ..
12 лист. Топ-5 футболок для брендирования
0 17
Все футболки на экране монитора выглядят одинаково. Как выбрать правильный вариант для той или иной маркетинговой задачи? Для начала попробуем составить ТОП-5 футболок за которые маркетологи проголо..
12 лист. Брендированные кроссовки! Такого в Украине еще не было.
0 3
Кроссовки. Или по-английски sneаkers. Буквально за несколько лет они превратились из специализированной обуви для спортсменов в главный элемент стиля для миллиардов людей во всем мире.Кроссовки выпуск..
12 лист. «Антиковидная» промопродукция. Так ли она популярна?
0 4
С начала пандемии коронавируса прошло уже больше года. Этого времени уже достаточно, чтобы подводить итоги, анализировать рынок сувенирной продукции и исходя из этого планировать. Сейчас мы уже знаем ..
12 лист. Пауэрбанки Xoopar - бестселлеры на рынке рекламно-сувенирной продукции
0 6
Пауэрбанки SQUID QI 7500 и BUBBLE QI 5000 от Xoopar. Почему они стали бестселлерами 2019 года?Когда мы покупаем себе новый смартфон, то всегда тщательно изучаем какими функциями и характеристиками он ..
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)