Menu
Your Cart

thINKme

thINKme – італійський бренд преміальних блокнотів заснований в 2013 році. Продукція thINKme різноманітна, креативна та якісна. Блокноти виробляються з використанням сучасних технологій та екологічних матеріалів. Термоактивні обкладинки з різноманітних матеріалів ідеально підходять для нанесення корпоративної символіки. Евкаліптовий папір має приємний кремовий відтінок, не перебиває чорнила та відповідає строгим стандартам FSC. Всі блоки міцно зшиті, тому блокноти можна вигинати на 180 градусів. Асортимент бренду складається з понад 15 моделей блокнотів в більш ніж 10 кольорах.

Вивільніть свої ідеї оригінальним способом та перетворіть життя в мистецтво разом з блокнотами thINKme.

Модель: TM21221(Thinkme) Наявність: 9
CUBI - бізнес-блокнот нового формату B6 + (150*180 мм) в супер гнучкій обкладинці. Настільки компактний, гнучкий і зручний за формою, що поміститься в будь-яку сумку без проблем! Його тактильно приємна soft-touch обкладинка з PU Silk Plus володіє захисним покриттям від подряпин. CUBI - ідеальний ком..
265 грн
Без ПДВ:265 грн
Модель: TM21223(Thinkme) Наявність: 29
GRACY - витончений і виразний бізнес-блокнот в супер гнучкій обкладинці. Дивно ніжна і м'яка на дотик PU обкладинка нового покоління Silk Plus послужить антистресом для свого володаря. В якості додаткового бонусу обкладинка має захисне покриття від подряпин. Цей вишуканий блокнот також порадує практ..
252 грн
Без ПДВ:252 грн
Модель: TM212091(Thinkme)
Гнучкий блокнот FUNKY відрізняється оригінальною комбінацією кольорів обкладинки і форзаца. Обкладинка з термоактивного PU матеріалу Velvet ідеально підходить для тиснення. Блок у лінію 256 сторінок / 128 аркушів 8 нелінованих відривних аркушів Надійно прошита палітурка Ідеально закруглені кути б..
223 грн
Без ПДВ:223 грн
Модель: TML232/95(Thinkme)
"Shaky Light Safe - зарядний пристрій з корпусом із антибактеріального матеріалу – чорного кольору. Зручний і корисний повербанк компактного розміру і унікального дизайну в формі записної книжки. Корпус зроблений з пластику з додаванням спеціального антибактеріального компонента, який знижує ймов..
963 грн
Без ПДВ:963 грн
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)