МЕНЮ
Your Cart

Електроніка

Електроніка для нанесення логотипу для корпоративних клієнтів.

Натисніть, щоб побачити детальний опис

USB-накопичувачі з логотипом, Power Bank із символікою вашої компанії, навушники, радіоприймачі та багато іншого – це сучасний спосіб заявити про свою компанію. Євробізнес Україна є експертом у підтримці іміджу бренду. Наші продукти супроводжують компанії у важливі моменти – зустрічі з клієнтами та діловими партнерами, проведення рекламних компаній. Надання клієнтам або колегам рекламного гаджета у вигляді повербанку, або портативного USB-накопичувача - чудовий рекламний хід, який сприятиме створенню позитивного іміджу вашої компанії.

Одержувачі оцінять їхню практичність, і, використовуючи їх, у них виникнуть приємні асоціації з вашою компанією. Електронні пристрої, які ми рекомендуємо, можна персоналізувати. У нас є технологічні можливості, що дозволяють нанести будь-який друк: логотип або графіку на будь-який вибраний електронний продукт. Рекламна флешка це один з найпопулярніших і найкорисніших рекламних гаджетів з логотипом вашої компанії. Портативний USB-накопичувач може стати вашим незамінним рекламним подарунком для клієнтів та колег. У наc ви знайдете різні моделі рекламної USB-пам'яті, які допоможуть вам вибрати та підібрати рекламний гаджет під свої потреби. Інший можливий варіант – це Power Bank. У їхній корисності переконався кожен, кому потрібно було підзарядити свій телефон у подорожі чи місці, де немає доступу до розетки.

Брендований Power Bank - один з найпопулярніших рекламних гаджетів, який обов'язково сподобається вашим нинішнім та майбутнім клієнтам та колегам. Рекламні блоки живлення, які ми рекомендуємо, зроблені добротно та представлені у багатьох цікавих варіантах. На ваш запит ми персоналізуємо їх, наприклад, нанісши на гаджет логотип вашої компанії. Електронні аксесуари практичні, естетичні та сприятимуть створенню позитивного іміджу вашого бізнесу.

Модель: V0340(Voyager) Наявність: 15
Бездротовий зарядний пристрій, вихід USB, працює з мобільними телефонами з індуктивною функцією зарядки, мікро USB вхід, бездротовий вихід 5 В / 1А, вихід USB 5В / 2А, кабель включений..
0.00 грн
Без ПДВ:0.00 грн
Модель: V0308(Voyager) Наявність: 5
Повербанк 4000 мАг, бездротове зарядний пристрій 5 Вт, працює з телефонами з можливістю індуктивної зарядки, 4 діода, що показують рівень заряду, вихід USB 5V DC 2A, вхід micro USB 5V DC 2A, кабель micro USB в комплекті..
0.00 грн
Без ПДВ:0.00 грн
Модель: V0393(Voyager) Наявність: 1
Бездротовий зарядний пристрій на 10 Вт з функцією швидкої зарядки, працює з мобільними телефонами з індуктивною функцією зарядки, вхід постійного струму 5 В / 2А, бездротовий вихід 5 В / 2А бездротового типу, мікро USB кабель включений..
0.00 грн
Без ПДВ:0.00 грн
Показано з 1 по 20 із 412 (21 сторінок)