МЕНЮ
Your Cart

Канцтовари

Канцелярські товари під брендування для рекламних агенцій та корпоративних клієнтів.

Натисніть, щоб побачити детальний опис

Ділова ввічливість ніколи не виходить із моди. Створіть власні персоналізовані канцтовари з вашим логотипом та дизайном на ваш вибір! "Євробізнес Україна" допоможе вам створити брендовані канцтовари для повсякденного ділового листування.

Ваш логотип буде професійно нанесений на:

  • Папки для документів
  • Ручки
  • Блокноти
  • Настільний годинник

Офісне приладдя з логотипом вашої компанії справить незабутнє враження на клієнтів та партнерів. Для проведення рекламних компаній ідеально підійдуть набори, які Ви самі можете підібрати з нашого асортименту товарів у розділі "Канцтовари". Це можуть бути блокноти та ручки, на яких буде нанесений логотип вашої компанії. Брендоване канцелярське приладдя можна роздати на конференціях, ярмарках, використовувати як подарунок на ділових зустрічах. Якщо Ви не впевнені у використанні брендованих канцтоварів для своєї компанії, зверніть увагу на ці вагомі причини, щоб замовити їх вже сьогодні:

  1. Ненав'язлива реклама - Ділові канцелярські товари це ненав'язливий підхід до присутності вашого бренду.
  2. Елемент професіоналізму - Завдяки брендованим канцелярським приладдям ви (і ваша компанія) виглядатимете професійно, серйозно та надійно. Це впливає не тільки на ваших потенційних клієнтів, але також на ваших колег та ваших співробітників.
  3. Це приваблює людей - Канцелярські товари з логотипом не лише нагадують людям про ваш бренд, а й пов'язують їх із вашим брендом.
  4. Фінансова доступність Базовий пакет канцтоварів для бізнесу зазвичай знаходиться в рамках бюджету, незалежно від того, наскільки він обмежений. Це дозволяє мати персоналізоване корпоративні канцелярські товари без зайвих витрат.
Модель: 002R(Bergamo) Наявність: 149981
Оригінальна, кулькова, автоматична ручка з рельєфним корпусом. Широкий кліп для нанесення логотипу. Замінний стрижень. Кнопковий механізм. Колір чорнила - синій. Група нанесення: Тамподрук Розмір: 140 мм. Рекомендований розмір нанесення: 35 х 6 мм...
6.92 грн
Без ПДВ:6.92 грн
Показано з 1 по 20 із 908 (46 сторінок)