Menu
Your Cart

Thermalli

Thermalli – інноваційний бренд високотехнологічного верхнього одягу з підігрівом на основі вуглецевого волокна. Сучасні куртки та жилети в стилі кежуал. Всередині одягу вшиті нагрівні елементи у вигляді плівки з вуглецевих нанотрубок, джерелом живлення є повербанк з мінімальною ємністю 8000 мАг (можна придбати окремо).

Всього колекція налічує 17 моделей курток та 7 моделей жилетів. Одяг, в якому комфортно в будь-яку погоду, простий у використанні та догляді, підкреслить корпоративний стиль компанії. Технологія підігріву повністю безпечна. Всі моделі сертифіковані по стандарту RoHS.

Модель: 108822(Thermalli)
Жіноча куртка з капюшоном Pila з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрів..
2980 грн
Без ПДВ:2980 грн
Куртка унісекс з капюшоном Val d'lsere з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одяг..
4063 грн
Без ПДВ:4063 грн
Модель: 108821(Thermalli)
Чоловіча куртка з капюшоном Pila з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагр..
2980 грн
Без ПДВ:2980 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)