МЕНЮ
Your Cart

Брендування

Рекламно-сувенірна компанія «Євробізнес Україна» пропонує широкий спектр з послуг брендування. Нанесеня лого вашої компанії на будь-яку поверхню швидко і якісно. Менеджери завжди готові проконсультувати та підібрати найкращий варіант нанесення на обраний сувенір або текстиль.

1. Деколь — спосіб непрямого друку. Використовується для нанесення брендування на кераміку, скло та фарфор. Зображення переноситься з паперової основи та фіксується при високій температурі.

Переваги: довговічність, зносостійкість за рахунок випалення, велика площа нанесення, можливість нанесення на різноманітні форми поверхні, за рахунок еластичності матеріалу нанесення.

2. Тиснення — нанесення брендування на продукцію за допомогою спеціального кліше, що залишає рельєфний відтиск. Підходить для рівних та гладких поверхонь: шкіра, штучна шкіра, картон/папір з ламінацією та без.

Переваги: довговічність, зносостійкість, велика площа нанесення, екологічність, презентабельний зовнішній вигляд.


3. Гравіювання — нанесення стійкого зображення спеціальним лазерним променем. Підходить для виробів з металу, дерева, шкіри, скла, деяких видів пластику.

Переваги: довговічність, нанесення неможливо стерти, висока деталізація зображення, швидкість процесу, екологічність.

4. УФ-друк — технологія брендування сувенірів повноколірним зображенням з використанням УФ-твердіючих чорнил. Підходить для нанесення на пласкі та гладкі поверхні: папір, метал, кераміку, дерево, пластик, скло.

Переваги: стійкість, висока якість кольоропередачі зображення, висока швидкість нанесення, підходить для різноманітних матеріалів, велика площа нанесення.

5. Тамподрук — технологія нанесення зображення на плоскі та випуклі поверхні за допомогою спеціального тампону. Продукція для нанесення: флешки, чашки, запальнички, канцелярія, брелоки та будь-які інші сувеніри з пластику та силікону.

Переваги: стійкість, можливість друку в  Pantone, детальний друк, можливість нанесення зображення на нерівну поверхню.

6. Шовкографія — універсальна технологія нанесення логотипу на промопродукцію з використанням фарби. Даний метод брендування підходить, практично, для будь-якого матеріалу: бавовна, нейлон, дерево, папір, поліестер, пластик, скло, еко-шкіра.

Переваги: довговічність, велика площа нанесення, різноманітність кольорів та фактур, друк на будь-якій формі предмету, невелика вартість друку.

7. Флекс — друк на текстилі за допомогою спеціальної ПВХ плівки, яка переноситься на поверхню за допомогою термопреса.

Переваги: стійкий друк, велика різноманітність кольорів та фактур плівок, друк на будь-якій частині текстильного виробу.

8. Термотрансфер — спосіб нанесення лого практично на будь-яку поверхню: від текстилю до скла. Зображення переноситься на товар за допомогою термоплівки або термотрансферного паперу.

Переваги: довговічність, швидкість друку, чіткість зображення, низька вартість, друк на будь-якій формі предмету.

9. Сублімація — повноколірний друк зображень на виробах зі спеціальним попердньо нанесеним полімерним покриттям. Підходить для таких матеріалів, як кераміка, фарфор, вініл, фаянс, скло, метал та текстиль.

Переваги: стійкий та високоякісний друк, довговічність, екологічність, висока деталізація зображення, ефект хамелеона (проявлення брендування під дією температур).

10. Смоляна шильда — виготовлення об’ємної наклейки за допомогою нанесення полімерного покриття на попередньо приготовлену плівку із зображенням. Підходить для брендування складних виробів з пласкою поверхнею: флешки, гаджети, сумки та рюкзаки, брелоки та ін.

Переваги: повноколірний друк, об’ємне зображення, привабливий зовнішній вигляд.


11. Цифровий друк — брендування за допомогою спеціальних цифрових пристроїв з прямим методом нанесення тонера або фарби. Підходить для виробів з паперу, плівки, текстилю.

Переваги: повноколірний високоякісний друк, яскраві, насиченні за кольором зображення з високим розширенням, невисока вартість при малих та середніх тиражах.

12. Вишивка — нанесення фірмової символіки за допомогою вишивальної машини (пласкі та 3D зображення). Підходить для будь-якого виду текстилю: футболки, поло, кепки, худі, світшоти та ін.

Переваги: довговічність, практичність, екологічність, привабливий зовнішній вигляд, великий вибір вишивальних ниток та технік шиття.