МЕНЮ
Your Cart

Про компанію

«Євробізнес Україна» — флагман рекламно-сувенірної галузі з 2003 року. Компанія пропонує великий вибір корпоративних подарунків, а також сувенірів від промо до бізнес-класу та широкий спектр текстильної продукції.


За понад 15 років роботи ми пройшли успішний шлях від невеликої локальної рекламної агенції до компанії, яка надає послуги по всій Україні, має власну доставку, склад із завжди наявною продукцією та технологічний сервіс.


Команда професіоналів Євробізнес Україна має унікальний досвід роботи в підборі та брендуванні корпоративних подарунків і рекламних сувенірів для різноманітних бізнесів та брендів. Наші спеціалісти пропонують лише найефективніші варіанти, як за бюджетом так і за ідейним підходом.


Рекламно-сувенірна компанія «Євробізнес Україна» завжди на крок попереду всіх трендів промоіндустрії. У нас ви можете замовити та створити унікальні рекламні сувеніри та корпоративні подарунки з брендуванням «під ключ».

Ми завжди на зв’язку та готові надати бездоганний сервіс з індивідуальним підходом для всіх клієнтів. З нами комфортно, швидко та вигідно працювати. Приєднуйтеся!


Наші Товари

Постійний асортимент складу Євробізнес Україна налічує понад 60 000 SKU. Ми працюємо з найкращими українськими та європейськими постачальниками та представляємо понад 20 брендів: SOL`S, James Harvest, ID, coFEE, Bergamo, Macma, EasyGifts, Voyager, thINKme, Kambukka, Pacsafe та ін.

Найпопулярніші категорії:


текстиль


електроніка


інструменти


ручки та блокноти


посуд


товари для дому


рюкзаки та сумки


парасолі


товари для подорожей та відпочинку


Наше УТП

Ми — оптова компанія з найбільшим асортиментом продукції на ринку.

Ми напряму працюємо з європейськими постачальниками та маємо в своєму арсеналі ексклюзив на відомі бренди.

Ми високотехнологічна компанія у всіх напрямках. Ми постійно впроваджуємо в роботу нові технології, як в логістиці так і в систематизації роботи із замовниками.

Наші спеціалісти здатні вирішити задачі, з якими інші не впораються. Все завдяки тому, що у нас працюють лише професіонали своєї справи, експерти своєї ніші.

Тому, якщо вам потрібна ефективна комунікація через промоінструмент чи корпоративні подарунки, тоді Євробізнес Україна – ваш найкращий вибір!


Переваги роботи з нами

Великий вибір сувенірної продукції та промоодягу відомих європейських брендів
Власний склад та служба доставки
Високий рівень сервісу
Широкий комплекс послуг по персоналізації продукції
Професіональна команда співробітників
Щорічне оновлення продукції
Доступні ціни за рахунок довгострокових взаємовідносин з постачальниками


Запрошуємо вас до співпраці
з рекламною агенцією «Євробізнес Україна»!ПРОРАХУНОК

Отримати прорахунок від наших фахівців